+38(044)249-01-28

info@airkievcargo.com.ua

ТОВ "Ейр Кіїв Карго"

Про компанію

Компанія «Еір Київ Карго» спеціалізується на організації вантажних авіаперевезеннях і транспортно -експедиційному обслуговуванні вантажів. Надаємо послуги великим державним компаніям, середньому і малому бізнесу, приватним особам. Організуємо перевезення живих тварин. Перевозимо вантажі, для яких необхідний температурний режим. Наша мета: доставити вантаж , знизивши витрати за рахунок грамотного підбору виду перевезення і маршруту.

У 1996 році почали з міжнародних вантажних авіаперевезень. З тих пір компанія значно розширила свої сфери діяльності. Ми організуємо перевезення вантажів по морю. Розвиваємо парк автотранспорту, щоб оперативно перевозити транзит, а також доставляти «до дверей» по Україні.

Вдосконалюємо напрямок митно-брокерського обслуговування. Надаємо консультації з питань оформлення вантажу, надання дозвільних та сертифікаційних документів, сплати мит і податків. В інтересах клієнтів співпрацюємо з відомими страховими компаніями.

Приділяємо велику увагу розвитку експедиційного напрямку. Постійно розширюємо мережу партнерів по всьому світу. Ми є дійсним членом «АМЕУ», індивідуальним членом International Federation of Freight Forwarders Associations «FIATA», вантажним агентом Міжнародної асоціації повітряного транспорту «ІATA».

Успішно співпрацюємо з авіакомпаніями «Міжнародні Авіалінії України», Brіtіsh Aіrways, Lufthansa, Aіr France, Austrіan Aіrlіnes, Aіr Baltіc, Turkish Airlines та іншими.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com